Katalog firm

Pracownia automatyki

Pracownia Automatyki to firma, która od wielu lat skutecznie dostarcza rozwiązania bezpieczeństwa oraz inteligentnego budynku dla klientów indywidualnych i firmowych. Oferujemy systemy najwyższej jakości wyłącznie od sprawdzonych producentów. Gwarantujemy terminowo i solidnie wykonane zlecenia w najlepszych cenach.

Systemy BMS

Pracownia Automatyki została założona w Olsztynie ponad 15 lat temu. Jej domeną jest szeroko rozumiana automatyka budynkowa. Za jej pośrednictwem można wyposażyć dom w automatyczne systemy ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji, oświetlenia, sygnalizacji pożaru, czy detekcji gazów.
Każdy projekt jest przygotowywany indywidualnie z najwyższą dbałością o detale. Poprzedza go szczegółowa analiza potrzeb konkretnego klienta. Pracownia tworzy systemy zarządzania instalacjami technicznymi w budynkach, czyli system BMS. Wszystkie wykonywane przez nią instalacje bazują na nowoczesnych technologiach. Pracownia Automatyki wykorzystuje produkty wyłącznie renomowanych producentów. Dzięki temu tworzone przez nią systemy są w pełni funkcjonalne i niezawodne. Oferta firmy jest kierowana zarówno do przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych.
W każdym przypadku instalowane przez nią produkty pozwalają na zwiększenie bezpieczeństwa użytkowania budynków. Ponadto umożliwiają spore oszczędności, dzięki mniejszemu zużyciu energii.

Kontakt

Ulica: Elganowo 50

Kod: 12-130

Miejscowość: Pasym

http://paut.pl/

E-mail: biuro@paut.pl

Tel.: 89 621-20-54


Podobne firmy

M-System

W dzisiejszych czasach ochrona przed włamaniem jest szczególnie istotna dla każdej firmy. Firma M-System specjalizuje się w profesjonalnych i nowoczesnych sposobach ochrony obiektów firmowych. Dzięki...