Katalog firm

Kategorie


PPHU Ład

Szukacie profesjonalnej firmy ogrodniczej? Chcecie, aby ktoś zajął się Waszymi terenami zielonymi, ponieważ sami nie macie na to czasy. P.H.U. ŁAD zaprasza do współpracy. Oferujemy kompleksowe usługi ogrodnicze, które świadczymy dla klientów indywidualnych, jak również dla klientów biznesowych. Zapraszamy!

Wycinka drzew i krzewów

Prezesie, wojewodo, burmistrzu! Ma pan problem w swoim mieście z trawnikiem, z terenem zieleni, z dzikim wysypiskiem śmieci, z łobuzami robiącymi nieporządek, z zarośniętymi parkami, z niechlujnymi parkanami, z przerośniętymi drzewami, to wal jak w dym do firmy Ład.
To uznana firma na rynku, która wie co w trawie piszczy, wie jak czyścić teren, uporządkować wszelkie zielone obszary, parki, trawniki, alejki. Ta firma wie, że jej wieloletnia działalność pozwala na rzetelne podejście do każdego zlecenia. Tak też podchodzi do każdej pracy.
Trudny teren, który nie raz pokryty jest starym drzewostanem, powinien być doprowadzony do porządku. Oferowana przez nas wycinka drzew Łódź, jest przeprowadzana w sposób bezpieczny, szybki i bezkolizyjny.
Prezesie, wystarczy wejść na stronę internetową i zorientować się w cenach, osiągnięciach, możliwościach tej wspaniałej firmy. Potrzebuje pan koszenia trawy?, potrzebuje pan porządkowania terenu?, potrzebuje pan usług ogrodniczych dla miasta?, potrzebuje pan układania trawników? Wszelkie dane kontaktowe są dostępne właśnie na tej stronie. Wystarczy trochę inicjatywy.

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692-585-357