Katalog firm

Ewa Czernik

Ewa Czernik jest osobą, do której powinny zwrócić się osoby poszukujące pomocy. Kobieta zajmuje się psychoterapią i psychologią, bazując na swoim doświadczeniu związanym nie tylko z kwalifikacjami, ale przede wszystkim z pracą z klientami o zróżnicowanych problemach. Zawsze podchodzi do każdego indywidualnie, oferując pomoc na najwyższym poziomie.

Sesje psychoterapeutyczne

Ewa Czernik to psychoterapeutka, która w swoim zawodzie pracuje już od wielu lat, na przestrzeni których udało się jej zdobyć doświadczenie umożliwiające jej współpracę z nawet najbardziej skomplikowanymi sprawami - zarówno tych dotyczących indywidualnych osób, jak i par. Psychoterapia Łódź jest dziedziną, którą po prostu się interesuje, a której nie traktuje wyłącznie jako sposób zarabiania pieniędzy. Kobieta lubi pracować z ludźmi, a przede wszystkim rozmawiać z nimi i słuchać ich problemów.
Te wszystkie cechy sprawiają, że doskonale odnajduje się w tym, co robi, jak również jest w stanie odnajdywać najlepsze z możliwych rozwiązań, starając się wytyczyć swoim klientom najbardziej przyjemną i satysfakcjonującą drogę do tego, by owe rozwiązanie osiągnąć.
Jeśli z kolei dla danego klienta ważne są kwalifikacje, Ewa Czernik stale stara się poszerzać te swoje, już teraz będąc po licznych szkoleniach i studiach, które zapewniają jej profesjonalną podstawę pomagania ludziom i zmieniania czegoś w ich życiu.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Nie należy ukrywać swoich problemów, skrywać ich w sobie a co za tym idzie izolować się czy zamykać przed otaczającym nas światem. Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej to miejsce odpowiednie dla...