Katalog firm

Kategorie


Ewa Czernik

Ewa Czernik jest osobą, do której powinny zwrócić się osoby poszukujące pomocy. Kobieta zajmuje się psychoterapią i psychologią, bazując na swoim doświadczeniu związanym nie tylko z kwalifikacjami, ale przede wszystkim z pracą z klientami o zróżnicowanych problemach. Zawsze podchodzi do każdego indywidualnie, oferując pomoc na najwyższym poziomie.

Problemy małżeńskie

Jako profesjonalny psychoterapeuta, zapraszam do siebie wszystkie osoby, które mają problem ze znalezieniem równowagi w życiu. Jeżeli czujecie, że macie jakiś problem i nie potraficie samemu go rozwiązać, jestem do Waszej dyspozycji. Bardzo chętnie przyjmę Was u siebie i zaproponuję terapię, która pozwoli Wam się uspokoić i z nowej perspektywy spojrzeć na otaczający Was świat.
Swoim pacjentom oferuję najróżniejsze usługi, do których można zaliczyć: terapia par Łódź. Jeżeli w waszym związku pojawiły się jakieś problemy, macie kłopot z komunikacją pomiędzy sobą, jednak nie chcecie od razu się rozstawać, to musicie się u mnie pojawić. Dzięki wizycie u mnie poruszymy tematy, które są dla Was bardzo ważne, a które do tej pory skrywaliście głęboko w sercu. Warto zjawić się na takiej wspólnej terapii, dzięki czemu być może uda Wam się uniknąć rozstania.
Czasem lepiej udać się do specjalisty, który pomoże Wam wszystko rozwiązać, niż niepotrzebnie decydować się na koniec związku. Przekonacie się o tym.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409


Podobne firmy

Centrum psychoterapii Harmonia

Odpowiednio dobrana terapia z dobrym psychoterapeutą to gwarancja sukcesu. Jeżeli macie problemy ze swoją psychiką i czujecie, że jest Wam potrzebne dobre wsparcie, bo inaczej sobie z tym nie poradzic...