Katalog firm

MS Meble

Salon MS meble to świetne jakościowo meble, które oferujemy Wam do zakupu. Dostaniecie u nas meble nowoczesne oraz klasyczne. Oferujemy Wam w sprzedaży: ławy, komody, regały, meble do pokoju dziecięcego, szafy, meble do przedpokoju oraz meble kuchenne. Po dokonaniu zakupu nasi specjaliści na Państwa życzenie zamontują wszystkie części w Waszych domach.

Meble kuchenne

Chcieliby Państwo odmienić swoją kuchnię, ale jednocześnie obawiacie się, że przy jej bardzo małych rozmiarach o dobry efekt będzie trudno? Polecamy więc Państwu nasze usługi. Już od lat tworzymy bowiem MS Meble, a efekt, jaki uzyskujemy jest zawsze taki sam - bardzo dobry.
Bez względu na to, jak mała bądź duża jest powierzchnia kuchni. Kluczem jest odpowiedni pomysł na kuchnię, a pomysłów nigdy nam nie brakuje. Choć oczywiście najważniejsze są oczekiwania klienta. Stworzymy dla Państwa dokładnie takie meble, jakie sobie Państwo wymarzyliście. Aby natomiast służyły Państwu przez wiele lat, do ich produkcji wykorzystamy wyłącznie materiały najwyższej jakości. W ten sposób otrzymamy meble kuchenne na wymiar, które zadowolą każdego klienta. Jeśli natomiast chcecie Państwo przyjrzeć się tym meblom, które dla naszych klientów już wykonaliśmy, polecamy Państwu naszą stronę internetową. Znajdą tam Państwo galerię z wybranymi realizacjami.
Czy niebawem w tej galerii znajdzie się również Państwa kuchnia? Zapraszamy!

Kontakt

Ulica: Spółdzielców 13A

Kod: 11-100

Miejscowość: Lidzbark Warmiński

http://meblems.com/

E-mail:

Tel.: 797-210-910


Podobne firmy

Koncept Studio

Zastanawiają się Państwo nad zmianą aranżacji własnego mieszkania? Zapraszamy do zapoznania się z realizacjami firmy Koncept, który oferuje meble na indywidualne zamówienie swoich Klientów. Więcej inf...