Katalog firm

Jawo

Firma Jawo poszukuje partnerów biznesowych do dystrybucji naszych markowych dań gotowych. W naszej ofercie znajdą Państwo ogromny wybór dań, które cieszą się powodzeniem wśród Klientów. Oferujemy przystępne ceny - więcej informacji udzielamy za pośrednictwem kontaktu telefonicznego.

Mrożone pierogi

Ile to już razy zdarzyło Ci się wrócić późno do domu i nie mieć już nawet siły, by przygotować sobie wartościowy obiad? Na szczęście jest świetny sposób na to, by taki smaczny i zdrowy posiłek przygotować w dosłownie kilka chwil. Ten sposób to nasze pierogi mrożone. Produkt, który od lat cieszy się wśród Polaków bardzo dużą popularnością. Czemu ją zawdzięcza?
Nasze pierogi mrożone są po prostu pyszne, ale to nie jedyna ich zaleta. Musisz bowiem wiedzieć, że przy ich produkcji wykorzystujemy tylko składniki wysokiej jakości, a cały proces przebiega w tradycyjny sposób. Właśnie to sprawia, że nasze pierogi tak bardzo przypominają te domowe, które przed laty przygotowywały nasze babcie. Jest coś jeszcze - ogromy wybór.
Znając bardzo różnorodne gusta Polaków, stworzyliśmy gamę smaków, w której każdy znajdzie coś idealnego dla siebie. I tak, proponujemy pierogi z mięsem, z kapustą i grzybami, ruskie, ze szpinakiem, z truskawkami, z wiśniami, z jagodami... A wszystkie są naprawdę przepyszne.

Kontakt

Ulica: Równoległa 88/98

Kod: 42-216

Miejscowość: Częstochowa

http://www.jawo.pl/

E-mail: firma@jawo.pl

Tel.: 34 363-14-28