Katalog firm

Jawo

Firma Jawo poszukuje partnerów biznesowych do dystrybucji naszych markowych dań gotowych. W naszej ofercie znajdą Państwo ogromny wybór dań, które cieszą się powodzeniem wśród Klientów. Oferujemy przystępne ceny - więcej informacji udzielamy za pośrednictwem kontaktu telefonicznego.

Gotowe dania

Rodzina złożyła Ci niezapowiedzianą wizytę? Dziewczyna dzwoni, że będzie u Ciebie za 15 minut i jest bardzo głodna? A może urządzasz spontaniczne spotkanie dla przyjaciół? W każdej z tych sytuacji warto mieć asa w rękawie w postaci produktów Jawo. Dlaczego? Ponieważ Jawo to dania gotowe najwyższej jakości.
Nie tylko smaczne, ale jednocześnie pełnowartościowe, czyli zdrowe. No i oczywiście - jak na dania gotowe przystało - zajmujące bardzo niewiele czasu. To wszystko sprawia, że produkty Jawo już od wielu lat są stałym bywalcem lodówek Polaków. Ci doceniają również niezwykle bogatą ofertę naszych smaków. Musisz bowiem wiedzieć, że znajdziesz w niej niemal wszystkie ulubione i tradycyjne dania Polaków.
Od pierogów ruskich, przez kopytka ziemniaczane i kluski śląskie z mięsem, aż do naleśników ze szpinakiem. A to przecież tylko niektóre z naszych pozycji. Dlatego jesteśmy pewni, że w naszej ofercie znajdziesz nie jedno, a wiele dań, które błyskawicznie przypadną Ci do gustu. Pozostaje nam więc już tylko życzyć Ci smacznego!

Kontakt

Ulica: Równoległa 88/98

Kod: 42-216

Miejscowość: Częstochowa

http://www.jawo.pl/

E-mail: firma@jawo.pl

Tel.: 34 363-14-28