Katalog firm

Adwokat Andrzej Śmigielski

Mająca swoją siedzibę w Łodzi kancelaria prawnicza kieruje swoją ofertę do osób prywatnych i podmiotów gospodarczych. Zapewnia fachowe wsparcie z takich dziedzin prawa jak gospodarze, cywilne, handlowe, pracy czy karne, ale nie tylko. Adwokat Arkadiusz Śmigielski z zespołem oferuje też pomoc w windykacji należności.

Prawo gospodarcze

Jedną ze spraw, w których na pewno przyda nam się pomoc dobrego prawnika, jest prawo gospodarcze Adwokat Łódź to najlepszy wybór. W końcu jest to Andrzej Śmigielski, człowiek z doświadczeniem oraz ogromną pasją. Zawsze stara się podchodzić indywidualnie do swoich klientów tak, by byli w pełni zadowoleni ze świadczonych przez niego usług.
Jest to człowiek pełen ambicji, profesjonalizmu i ciągle rozwijający swoją firmę, dzięki czemu może świadczyć usługi na terenie całej Polski. W tej chwili może pomóc m.in. w sprawach związanymi z wekslami, pomoże nam zredagować poprawę poszczególne umowy czy rozwiąże wątpliwości związane z działaniem spółek. Do tego prowadzi własną kancelarię prawniczą, gdzie zatrudnią osoby znające się na tym fachu.
Mają oni ogromną wiedzę i również rzetelnie wykonują swoją pracę. Można liczyć na ich pełną pomoc w wielu kwestiach związanych z prawem. Tutaj na pewno znajdziemy wspaniałych ludzi, którzy będę reprezentować nas w sądzie lub pomogą w innych kwestiach prawnych.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 270

Kod: 90-361

Miejscowość: Łódź

http://www.adwokatmecenas.eu/

E-mail: andrzej.smigielski@adwokatura.pl

Tel.: 426842847


Podobne firmy

Kancelaria Wodo

Potrzebny ci adwokat, który zagwarantuje ci nie tylko wsparcie, prawne ale również w kompleksowy sposób podejdzie do twojej sprawy? Przekonaj się zatem, dlaczego kancelaria prawna Wodo i Partnerzy,...