Katalog firm

Adwokat Andrzej Śmigielski

Mająca swoją siedzibę w Łodzi kancelaria prawnicza kieruje swoją ofertę do osób prywatnych i podmiotów gospodarczych. Zapewnia fachowe wsparcie z takich dziedzin prawa jak gospodarze, cywilne, handlowe, pracy czy karne, ale nie tylko. Adwokat Arkadiusz Śmigielski z zespołem oferuje też pomoc w windykacji należności.

Sprawy spadkowe

Utrata bliskiej osoby to zawsze ogromny cios dla ludzi, dlatego właśnie przydaje się pomoc kogoś takiego jak adwokat sprawy spadkowe Łódź to miejsce, gdzie bez problemu trafimy na Andrzeja Śmigielskiego, który oferuje usługi właśnie w tym zakresie. A jest to naprawdę człowiek godny polecania.
W końcu jego kancelaria od tak wielu lat działa na terenie województwa łódzkiego, że zdobyła ogromna renomę. Pracują tam kompetentne osoby, które potrafią indywidualnie podejść do klienta i pomóc mu uporać się ze sprawami, które dotyczą spadku. Jest to trudny moment i wiele osób nie umie sama poradzić sobie w tym czasie, dlatego profesjonalna pomoc z zewnątrz na pewno będzie dla nich cenna.
Ta kancelaria charakteryzuje się pełną lojalnością i dyskrecja, dzięki czemu klient może być pewny, że o jego sprawie nie dowiedzą się wszyscy wokół. Do tego można tutaj liczyć na bardzo korzystne ceny za poszczególne usługi, kompleksową pomoc oraz świetne porady prawne. Warto wypróbować usługi tej kancelarii prawnej.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 270

Kod: 90-361

Miejscowość: Łódź

http://www.adwokatmecenas.eu/

E-mail: andrzej.smigielski@adwokatura.pl

Tel.: 426842847