Katalog firm

Adwokat Andrzej Śmigielski

Mająca swoją siedzibę w Łodzi kancelaria prawnicza kieruje swoją ofertę do osób prywatnych i podmiotów gospodarczych. Zapewnia fachowe wsparcie z takich dziedzin prawa jak gospodarze, cywilne, handlowe, pracy czy karne, ale nie tylko. Adwokat Arkadiusz Śmigielski z zespołem oferuje też pomoc w windykacji należności.

Sprawy o alimenty

Andrzej Śmiegielski to profesjonalny i pełen ambicji adwokat Bełchatów, Łódź i wiele innych miejscowości w całej Polsce to miejsca, gdzie możemy liczyć na jego kompletną usługę. Jest to człowiek, dla którego sprawy prawne do prawdziwa pasja, której mógłby poświęcić cały swój czas i zaangażowanie. Dlatego właśnie jego usługi są na tak wysokim poziomie.
Zawsze dba przecież o dobro i pełne zadowolenie swoich klientów. W swojej kancelarii udziela zawsze fachowej pomocy oraz dba o znalezienie rozwiązania w każdej sytuacji, z którą przyjdą do niego jego klienci. Podchodzi do nich zawsze w sposób indywidualny i profesjonalny. Stara się realnie ocenić możliwości wygrania każdej sprawy, nie poddaje się łatwo i udziela naprawdę dobrych porad prawnych.
Jest to człowiek godny zaufania, kompetentny oraz rzetelnie wykonujący swoją pracę. Każdy, kto nawiąże z nim współpracę, na pewno będzie w pełni zadowolony z otrzymanej usługi. Warto też wspomnieć o konkurencyjnych cenach, jakie może zaoferować kancelaria.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 270

Kod: 90-361

Miejscowość: Łódź

http://www.adwokatmecenas.eu/

E-mail: andrzej.smigielski@adwokatura.pl

Tel.: 426842847


Podobne firmy

Kancelaria Wodo

Potrzebny ci adwokat, który zagwarantuje ci nie tylko wsparcie, prawne ale również w kompleksowy sposób podejdzie do twojej sprawy? Przekonaj się zatem, dlaczego kancelaria prawna Wodo i Partnerzy,...