Katalog firm

Kategorie


AP Architekt

Zapraszamy na stronę www łódzkiej pracowni projektowej AP Architektura. Jesteśmy zespołem architektów i prawników. Świadczymy profesjonalne usługi projektowe, zapewniając jednocześnie obsługę prawną całej inwestycji. Projektujemy między innymi obiekty biurowe i przemysłowe, a także budynki mieszkalne. Więcej informacji na stronie.

Architektura inwestycyjna

Jesteśmy firmą mającą już pewne doświadczenie na gruncie projektowania, ale też prawnej obsługi inwestycji związanej z powstawaniem nieruchomości.
Obserwując potrzeby klientów, doszliśmy do wniosku, że połączenie tych dwóch kierunków działań zapewni kompletną i fachową odpowiedź na potrzeby osób inwestujących w powstawanie domów, biur i innego rodzaju lokali.
Trudno oczekiwać, że laik będzie znał z góry i rozumiał wszystkie zasady architektoniczne oraz zawiłości prawne związane z podejmowaną inwestycją. Korzystając z naszych usług, nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne wyjaśnienia oraz na pomoc we wdrażaniu ich w życie.
Zdajemy sobie sprawę z ryzyka inwestycyjnego związanego z budowaniem. Każdy nasz architekt Łódź ma w kompetentny sposób rozpocząć cały proces powstawania nieruchomości. Dlatego staramy się zawsze użyć całą naszą wiedzę i doświadczenie, aby - po konsultacjach ze zleceniodawcą - móc zaproponować mu najlepsze rozwiązanie projektowe. Znając jego oczekiwania, możemy wdrożyć je w projekt.
Naszą pracę docenili już klienci, którzy do nas powrócili i polecili innym.

Kontakt

Ulica: Struga 78

Kod: 90-557

Miejscowość: Łódź

http://www.ap-architekt.pl/

E-mail: pracownia@ap-architekt.pl

Tel.: 600-638-463


Podobne firmy

Jagez

Mieszkasz w województwie łódzkim i szukasz firmy zajmującej się transportem materiałów budowlanych? Zapoznaj się z naszą ofertą na stronie. Firma Jagez dysponuje samochodami ciężarowymi i dostawczymi....

Trakt

Firma Trakt działająca na rynku 20 lat oferuje wynajem maszyn budowlanych takich jak żurawie, dźwigi o różnej nośności i udźwigu. Pochodząca z lublina firma oferuje nowoczesny sprzęt najwyższej klasy....

Dunkam

Specjalizując się w zaawansowanej obróbce kamieni naturalnych i kwarców spiekanych, firma Dunkam gwarantuje produkty, które są synonimem trwałości i elegancji. Nasze usługi obejmują projektowanie i re...