Katalog firm

Studio Firanowe

Zapraszamy do Studia Firanowego jeżeli marzy Wam się niebanalny wygląd okna. My oferujemy Wam produkty bardzo dobrej jakości, które pięknie wyglądają przy aranżacji okien. Nasi specjaliści odpowiedzą na każde Wasze pytanie. W razie wątpliwości chętnie posłużymy Wam dobrą radą. Warto zdecydować się na zakupy w naszym sklepie.

Aranżacje okien

Jako jedna z niewielu firm w kraju oferujemy nietuzinkowe okienne aranżacje Olsztyn w bardzo konkurencyjnych cenach. Możemy pochwalić się wieloma zadowolonymi klientami i to zarówno wśród osób prywatnych, jak i również wśród klientów biznesowych.
Zatrudniamy najlepszych projektantów i korzystamy z najlepszego sprzętu, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się nawet najtrudniejszych zleceń. Zapewniamy fachowy pomiar, kompleksowe doradztwo oraz wysoką jakość usług. Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego jak wiele osób ma duży problem z aranżacją okien, dlatego też powstała nasza nowoczesna firma, aby ułatwić Państwu to zadanie. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo również modne i stylowe firany, karnisze, oraz różnorodne materiały zasłonowe, których nie kupicie nigdzie indziej.
W naszych projektach staramy się połączyć tradycję z nowoczesnością. Cały czas staramy się podążać za wszelkimi nowinkami w branży dekoracyjnej okien, dzięki czemu możemy sprostać coraz to większym wymaganiom naszych. klientów.

Kontakt

Ulica: Polna 1a/21

Kod: 10-686

Miejscowość: Olsztyn

http://www.studiofiranowe.com/

E-mail: studiofiranowe@onet.pl

Tel.: 609-310-993