Katalog firm

Kategorie


Optyk Grabowscy

Salon optyczny Grabowscy zaprasza do skorzystania z usług profesjonalnych optometrystów. U nas możecie zrobić badanie wzroku oraz zakupić oprawy korekcyjne, szkła progresywne, soczewki kontaktowe. Skorzystajcie z usług naszego salonu, który każdego klienta traktuje w sposób indywidualny i bardzo przyjazny.

Badanie wzroku

Każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę, jak istotną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu odgrywa zmysł wzroku. Większość osób nie wyobraża sobie bez niego życia. Każda wada i pogroszenie jakości widzenia przekłada się na komfort pracy i codziennych obowiązków. Dlatego tak ważne są regularne wizyty u okulisty.
Profesjonalne usługi oferuje firma OPTYK GRABOWSCY. Wykwalifikowany okulista Radom z pewnością udzieli klientowi właściwej rady, a także niezbędnej informacji czy też wskazówek, jak należy dbać o wzrok. W ofercie klient znajdzie takie propozycje, jak badanie wzroku oraz optometria. Warto też zwrócić uwagę na oferowane usługi z zakresu optyki: dobór odpowiedniego modelu okularów to obecnie bardzo ważna decyzja.
Nie tylko powinny one spełniać swoją rolę użytkową, ale muszą także odpowiadać naszemu stylowi życia albo rodzajowi wykonywanego zawodu, aby gwarantować bezpieczeństwo i komfort. Wysokiej jakości produkt oraz profesjonalne usługi z pewnościa zaspokoją potrzeby wymagającego klienta.

Kontakt

Ulica: Al. Grzecznarowskiego 29/31

Kod: 26-610

Miejscowość: Radom

http://optyk-grabowscy.pl/

E-mail: kontakt@optyk-grabowscy.pl

Tel.: 48 382-06-32