Katalog firm

PPHU Ład

Szukacie profesjonalnej firmy ogrodniczej? Chcecie, aby ktoś zajął się Waszymi terenami zielonymi, ponieważ sami nie macie na to czasy. P.H.U. ŁAD zaprasza do współpracy. Oferujemy kompleksowe usługi ogrodnicze, które świadczymy dla klientów indywidualnych, jak również dla klientów biznesowych. Zapraszamy!

Usługi ogrodnicze

P.P.H.U "ŁAD" to rzetelna firma z wieloletnim doświadczeniem, która oferuje swoim klientom kompleksowe usługi ogrodnicze w bardzo atrakcyjnej cenie. Specjalizujemy się przede wszystkim w koszeniu trawników, wycince drzew i przerzedzaniu zarośli. Zatrudniamy najlepszych ogrodników w Łodzi i korzystamy z najnowocześniejszego sprzęt, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się realizacji nawet najtrudniejszych zleceń.
Nasze usługi ogrodnicze Łódź oferujemy nie tylko klientom indywidualnych, ale również klientom biznesowym, którzy nie maja czasu ani chęci, aby zaopiekować się należycie ogrodem. Spośród konkurencyjnych firm wyróżnia nas rzetelność, pełen profesjonalizm i terminowość w realizacji zleceń, która w tym zawodzie odgrywa bardzo ważną rolę.
Dzięki nam Państwa ogrody będą zawsze zadbane i co najważniejsze prezentować będą się bardzo okazale, dzięki czemu zaskoczycie swoich znajomych i sąsiadów. Jako jedna z niewielu firm w Łodzi oferujemy także sezonowe sprzątanie parków i innych terenów zielonych.

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692-585-357