Katalog firm

Kategorie


M-System

W dzisiejszych czasach ochrona przed włamaniem jest szczególnie istotna dla każdej firmy. Firma M-System specjalizuje się w profesjonalnych i nowoczesnych sposobach ochrony obiektów firmowych. Dzięki wysoko specjalistycznej ochronie zapewniamy naszym klientom pełne bezpieczeństwo, co z kolei przekłada się na dynamiczny rozwój firm.

Telewizja przemysłowa

M-System to jeden z liderów w branży telewizja przemysłowa Warszawa. firma oferuje montaż kompletnych systemów monitoringu, na który składają się kamery, rejestrator obrazu, rejestrator nagrywający obraz na dysk oraz system alarmowy. System może być wyposażony dodatkowo w możliwość rozpoznawania twarzy lub określania temperatury ciała osób, które znajdują się w jego zasięgu.
Obraz może być na bieżąco udostępniany pracownikom firmy ochroniarskiej. W każdym przypadku przy opracowywaniu projektu takiego systemu firma dostosowuje go do indywidualnych potrzeb klienta, tak by jak najlepiej zaspokajać jego wymagania i zapewnić mu pełne bezpieczeństwo. Oprócz telewizji przemysłowej firma M-System ma w swojej ofercie również szereg innych zabezpieczeń, takich jak systemy alarmowe, czy depozytory kluczy. Jej pracownicy świadczą usługi w zakresie fachowego doradztwa przy ich doborze.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży i konkurencyjnym cenom, firma cieszy się sympatią i zaufaniem szerokiego grona klientów.

Kontakt

Ulica: Szwoleżerów 87C/17

Kod: 05-091

Miejscowość: Ząbki

http://msystem.net.pl/

E-mail: biuro@msystem.net.pl

Tel.: 500-104-399


Podobne firmy

Pracownia automatyki

Pracownia Automatyki to firma, która od wielu lat skutecznie dostarcza rozwiązania bezpieczeństwa oraz inteligentnego budynku dla klientów indywidualnych i firmowych. Oferujemy systemy najwyższej jako...