Katalog firm

Baas Panel

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży chłodni oraz drzwi chłodniczych. Jako jedna z niewielu firm w Polsce sprzedajemy również znakomite płyty warstwowe z rdzeniem poliuretanowym. Zapewniamy Państwu najlepsze elementy lekkiej obudowy ścian i dachów budynków w bardzo przystępnej cenie. Polecamy także nasze drzwi gazoszczelne.

Płyty warstwowe

Baaspanel to jeden z wiodących producentów płyt warstwowych na polskim rynku. Począwszy od 1998 r. cały czas poszerza swój asortyment, unowocześnia wykorzystywane technologie i maszyny i dokształca swoich pracowników, aby dostarczać klientom produkty jak najwyższej jakości.
Obecnie w ofercie marki znajdziemy płyty warstwowe z rdzeniem styropianowym, poliuretanowym lub wykonanym z wełny mineralnej, a także drzwi chłodnicze i akcesoria i elementy montażowe. Każda płyta warstwowa jest wykonywana wyłącznie z wysokogatunkowych surowców, z zachowaniem najwyższej dbałości o detale. Dzięki temu produkty marki Baaspanel spełniają światowe standardy jakości.
Firma kładzie duży nacisk również na wysoką jakość obsługi klienta. Każde zamówienie jest traktowane indywidualnie. Pracownicy oferują klientom fachowe doradztwo i pomoc w doborze płyt odpowiednich dla ich potrzeb. Dzięki temu firma może pochwalić się szerokim gronem zadowolonych klientów, zarówno indywidualnych, jak i przedsiębiorstw, w Polsce i na całym świecie.

Kontakt

Ulica: Starowiejska 49 A

Kod: 37-400

Miejscowość: Nisko

http://www.baaspanel.com.pl/

E-mail: baaspanel@baaspanel.com.pl

Tel.: 15 870-11-03