Katalog firm

Instytut Terapii ITPB

Nie należy ukrywać swoich problemów, skrywać ich w sobie a co za tym idzie izolować się czy zamykać przed otaczającym nas światem. Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej to miejsce odpowiednie dla każdego kto musi, a nawet powinien skorzystać z pomocy psychoterapeuty, ewentualnie uzyskana wsparcia przy leczeniu nerwicy, leków czy depresji.

Terapia depresji

Niestety nie leczona w żaden sposób depresja, nie tylko się nasila lecz stanowi poważny problem w codziennym życiu, dlatego niezbędne jest podjęcie odpowiednich kroków by w znaczącym stopniu ograniczyć pewne dolegliwości. Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej jest nie tylko miejscem odpowiednim do tego by przeprowadzona została terapia depresji we Wrocławiu, lecz przede wszystkim wsparciem dla wszystkich osób jakie zmagają się z tego typu chorobą.
Oczywiście terapia depresji we Wrocławiu to seria spotkań indywidualnych oraz grupowych, w których uczestniczą nie tylko terapeuci ale zwłaszcza inne osoby zmagające się z taką chorobą. Niech więc terapia depresji Wrocław stanie się dla nas okazją oraz szansą aby najzwyczajniej w świecie nauczyć się funkcjonowania i życia z taką chorobą.
Można więc powiedzieć, że dzięki terapii zupełnie inaczej spojrzymy na depresję, a tym samym uda nam się nie tyle ją zwalczyć co zrozumieć w kontekście poważnej choroby, z którą jak najbardziej żyje bardzo wiele osób.

Kontakt

Ulica: Piłsudskiego 99/1

Kod: 50-016

Miejscowość: Wrocław

http://itpb.pl/

E-mail: kontakt@itpb.pl

Tel.: 511-322-117


Podobne firmy

Ewa Czernik

Ewa Czernik jest osobą, do której powinny zwrócić się osoby poszukujące pomocy. Kobieta zajmuje się psychoterapią i psychologią, bazując na swoim doświadczeniu związanym nie tylko z kwalifikacjami, al...