Katalog firm

Kategorie


Depilatorium

Depilatorium jest salonem depilacji mieszczącym się w Łodzi. Salon oferuje nowoczesne metody i urządzenia, które charakteryzują się wysoką skutecznością. W Depilatorium można wykonać zabieg depilacji laserowej, który można przeprowadzić na rożnych częściach ciała. Używany w salonie laser jest całkowicie bezpieczny.

Depilacja bikini

Podstawą działalności przedsiębiorstwa Depilatorium jest profesjonalna depilacja laserowa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz szeroki zakres kompetencji. Jesteśmy zespołem wyspecjalizowanych ekspertów, a zabiegi wykonujemy zgodnie z aktualnymi standardami. Dbamy o zadowolenie i komfort naszych klientów.
Do każdej osoby podchodzimy w sposób indywidualny, tak aby spełnić jej oczekiwania i potrzeby. Depilacja bikini Łódź - z nami pozbędziesz się niechcianego owłosienia szybko i bezboleśnie. Wykonujemy depilację laserową nie tylko stref intymnych, ale również twarzy, ale również twarzy, rąk, nóg, brzucha, pach i innych części ciała. Wykorzystujemy najnowocześniejsze urządzenia, które są gwarancją najwyższego poziomu skuteczności.
Całkowita ilość zabiegów zależy od indywidualnych predyspozycji oraz rodzaju owłosienia. Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, aby klient mógł jak najszybciej cieszyć się piękną i gładką skórą. Oferujemy kompleksowe wsparcie zarówno przed, jak i po zabiegu.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 269

Kod: 90-457

Miejscowość: Łódź

http://depilatorium.pl/

E-mail: salon@depilatorium.pl

Tel.: 888-777-640