Katalog firm

Kategorie


Karczma Bida w Lublinie

Kuchnia staropolska ma to do siebie, że każdy z nas znajdzie dla siebie ulubione danie. W karczmie Bida proponujemy Państwu niespotykane dania opracowane przez naszych najlepszych kucharzy. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, a z pewnością nie raz nas Państwo odwiedzą.

Staropolska kuchnia

Jeżeli cenią sobie Państwo dobrą i co najważniejsze zdrową kuchnię, to nasza restauracja Lublin, jest miejscem, które zaspokoi wasze podniebienia. Dla naszej restauracji najważniejszym priorytetem jest zawsze zadowolenie i satysfakcja gości, dlatego też staramy się świadczyć usługi restauracyjne na najwyższym światowym poziomie.
Zatrudniamy doświadczonym kucharzy, którzy przygotowują wyśmienite i bardzo wyszukane dania. Na naszej stronie internetowej karczmabida.com mogą Państwo dokładnie zapoznać się z ofertą naszej restauracji oraz sprawdzić aktualne menu. Zapraszamy również do polubienia naszego profilu społecznościowego na facebooku dzięki czemu zawsze na bieżąco będą Państwo z naszą najnowszą ofertą.
Wnętrze naszej restauracji, to połączenie góralskiego stylu z elementami nowoczesnej aranżacji wnętrz. Zapraszamy w pierwszej kolejności osoby, które kochają góralską muzykę i chcą podczas posiłku poczuć prawdziwy góralski klimat. Karczma Bida Bogucin zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Kontakt

Ulica: Bogucin 175d

Kod: 21-080

Miejscowość: Garbów

http://www.karczmabida.com/

E-mail: bogucin@karczmabida.com

Tel.: 600-381-048