Katalog firm

Kategorie


Woodstock

Odwiedzając naszą firmę Woodstock, będziesz mógł na żywo zobaczyć w jaki sposób działają urządzenia, jakie oferujemy w ramach naszej oferty. Ponadto odpowiemy na wszelkie interesujące Państwa pytania, jakie nie zostały zamieszczone na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Wielopiła tarczowa

Wielopiła to znakomita pilarka taśmowa, która znacząco zwiększa wydajność cięcia. Jest to doskonały sprzęt przede wszystkim dla tych osób, którym zależy na wzdłużnym rozpiłowaniu drewna, albo na dokładnym obrzynaniu desek.
Oferowana przez nas wielopiła tarczowa to rewelacyjne rozwiązanie, które jest fantastycznym przedłużeniem linii technologicznej następującym zaraz po traktu taśmowym. Oferowana przez nas wielopiła tarczowa skonstruowana jest z dwóch głównych zespołów. Pierwszy z nich to rolkowany stół podawczy, który połączony jest zawsze z głównym elementem tnącym, a drugi zespół to z kolei nowoczesny stół odbiorczy, który tak naprawdę stanowi integralną część wielkopiły.
Oferowane przez naszą firmę maszyny zostały skonstruowane w taki sposób, aby nawet w najmniejszym stopniu nie narażać na niebezpieczeństwo pracowników obsługi. Wszystkim naszym klientom zapewniamy profesjonalne doradztwo przy wyborze naszego sprzętu oraz fachowy serwis. Polecamy w pierwszej kolejności wielkopiłę EG300.

Kontakt

Ulica: Głogowa 1

Kod: 11-041

Miejscowość: Olsztyn

http://www.woodmizer.olsztyn.pl/

E-mail: serwis@woodmizer.olsztyn.pl

Tel.: 89 527-32-25