Katalog firm

Woodstock

Odwiedzając naszą firmę Woodstock, będziesz mógł na żywo zobaczyć w jaki sposób działają urządzenia, jakie oferujemy w ramach naszej oferty. Ponadto odpowiemy na wszelkie interesujące Państwa pytania, jakie nie zostały zamieszczone na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Tarcze ścierne

Działająca na obszarze Olsztyna i najbliższych okolic firma Woodstock zajmuje się profesjonalną dystrybucją markowych maszyn do obróbki drewna. Oferta marki jest kierowana przede wszystkim do klientów biznesowych, związanych z tą branżą. W jej asortymencie znajdziemy nowe i używane traki oraz części zamienne do nich.
Jako materiał ścierny jest w nich wykorzystywany borazon, charakteryzujący się wysoką trwałością. Oprócz dystrybucji maszyn firma świadczy również usługi z zakresu naprawy i regeneracji brzeszczotów, zarówno w ramach gwarancji, jak i po jej upływie. Ponadto jej pracownicy oferują również przecieranie drewna pełnowymiarowego przy wykorzystaniu przewoźnego traka. Dzięki temu usługa może być zrealizowana w dowolnym wskazanym przez klienta miejscu.
W razie potrzeby możliwa jest także dzierżawa traków taśmowych zarówno osobom fizycznym, jak i prawnym. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w branży firma gwarantuje swoim klientom najwyższe standardy obsługi i profesjonalne doradztwo.

Kontakt

Ulica: Głogowa 1

Kod: 11-041

Miejscowość: Olsztyn

http://www.woodmizer.olsztyn.pl/

E-mail: serwis@woodmizer.olsztyn.pl

Tel.: 89 527-32-25