Katalog firm

Kategorie


ST Rentcar

St Rentcar to najlepsza wypożyczalnia samochodów, która działa na terenie Łodzi. Zapraszamy do wynajmowania samochodów miejskich, małych Van-ów, busów z 9 miejscami, jak również wielu innych pojazdów. Oprócz wynajmu auta, nasza firma oferuje również holowanie pojazdów do miejsc wyznaczonych przez naszych klientów.

Wynajem aut osobowych

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej wypożyczalni pojazdów. Znajdziecie u nas Państwo szeroki wybór samochodów różnych marek i różnego przeznaczenia. W naszej ofercie można znaleźć zarówno pojazdy wyposażone w silnik benzynowy jak i diesel. Wśród naszych pojazdów, wiele wyposażonych jest w instalacje gazową, co znacznie obniża koszty podróży.
Sprawdzone wypożyczalnia aut Łódź, którą prowadzimy to miejsce, gdzie stawiamy na minimum formalności podczas wypożyczania pojazdu. Nie pobieramy kaucji ani innych opłat, pojazd zaś wypożyczamy w kilka minut, bez zbędnych formalności, niepotrzebnie przedłużających procedurę. Co istotne, wiele naszych pojazdów to auta wyposażone w nawigację samochodową, inne wyposażenie dodatkowe, a niektóre w takie dodatki jak foteliki dla dzieci.
Przy wypożyczaniu na dłużej niż dobę, możemy zaoferować atrakcyjne rabaty cenowe. Zachęcamy do wypożyczania aut właśnie u nas. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta cenowa spotka się z Państwa akceptacją, a samochody przypadną do gustu. Zapraszamy !

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800