Katalog firm

Kategorie


ST Rentcar

St Rentcar to najlepsza wypożyczalnia samochodów, która działa na terenie Łodzi. Zapraszamy do wynajmowania samochodów miejskich, małych Van-ów, busów z 9 miejscami, jak również wielu innych pojazdów. Oprócz wynajmu auta, nasza firma oferuje również holowanie pojazdów do miejsc wyznaczonych przez naszych klientów.

Laweta

Łódzka firma, która od kilku lat świadczy usługi między innymi takie jak holowanie samochodów. Nasza laweta jest dostępna dla Państwa od godziny 8.00 do 20.00. Laweta jaką mamy do zaoferowania przystosowana jest do holowania aut po kolizji. Działamy najszybciej jak to możliwe, dlatego przyjeżdżamy na miejsce kolizji zaraz po zgłoszeniu. Zawsze możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub przez stronę https://pozyczwoz.pl/holowanie-samochodow/.
Oferujemy również auta zastępcze, aby mogli Państwo udać się w dalszą podróż, podczas gdy my bezpiecznie zajmiemy się holowaniem Państwa pojazdu. Naszą firmę wyróżnia :szybka i profesjonalna pomoc drogowa, doświadczeni, odpowiedzialni pracownicy. W naszej ofercie posiadamy również usługi dodatkowe , takie jak awaryjne odpalanie, wymiana koła itp.
Nasze lawety posiadają ładowność do 7 ton i długość do 7 metrów. Nasza firma świadczy również usługi takie jak holowanie samochodów osobowych, holowanie aut dostawczych, holowanie pojazdów po wypadku. Cena holowania ustalana jest indywidualnie z klientem i jest zależna od długości trasy, oraz od utrudnień przy załadunku i rozładunku pojazdu.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800