Katalog firm

ST Rentcar

St Rentcar to najlepsza wypożyczalnia samochodów, która działa na terenie Łodzi. Zapraszamy do wynajmowania samochodów miejskich, małych Van-ów, busów z 9 miejscami, jak również wielu innych pojazdów. Oprócz wynajmu auta, nasza firma oferuje również holowanie pojazdów do miejsc wyznaczonych przez naszych klientów.

Holowanie

Pomoc drogowa przydaje się w wielu sytuacjach. Usługa taka jak holowanie Łódź jakie zapewnia pozwala aby samochód trafił do warsztatu, gdzie przeprowadzone będą wszelkie naprawy jakie mogą zmusić go do dalszej pracy. Jednocześnie jednak kierowca pozostanie bez własnego auta. Z myślą o tym problemie swoją działalność rozpoczęła ST Rentcar. Jest to łódzka firma, która świadczy zarówno usługi pomocy drogowej, jak i działa w roli wypożyczalni samochodów osobowych.
Spośród wszystkich dostępnych w Łodzi wypożyczalni samochodów, ST Rentcar wyróżnia się nie tylko bogatym wyborem aut do wypożyczenia, ale także atrakcyjnymi cenami za wynajem. Dobre ceny dotyczą wszystkich aspektów działalności tej firmy. Holowanie i inne usługi z zakresu pomocy drogowej również są rozsądnie wycenione.
Jednocześnie firma ta jest bardzo szybka jeżeli chodzi o przyjmowanie i odpowiedź na wszelkiego rodzaju zgłoszenia. Zatem każdy kto zmaga się ze swoim autem i potrzebuje holowania w Łodzi na pewno powinien zadzwonić do ST Rentcar. Ta firma zawsze pomoże swoim klientom.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800