Katalog firm

Kategorie


ST Rentcar

St Rentcar to najlepsza wypożyczalnia samochodów, która działa na terenie Łodzi. Zapraszamy do wynajmowania samochodów miejskich, małych Van-ów, busów z 9 miejscami, jak również wielu innych pojazdów. Oprócz wynajmu auta, nasza firma oferuje również holowanie pojazdów do miejsc wyznaczonych przez naszych klientów.

Auto zastępcze z oc sprawcy

Korzystając z Pożycz Wóz można mieć pewność błyskawicznej reakcji, pomocy w formalnościach oraz dostarczenia auta w tej samej klasie co uszkodzone. Firma specjalizuje się w holowaniu oraz wynajmie aut. Opcja jaką jest auto zastępcze z OC sprawcy Łódź to pewność, że można będzie w szybkim tempie powrócić do planu dnia, który został przerwany przez kolizję drogową.
W celu wynajęcia auta wystarczy wykonać telefon do ST Rentcar i przygotować dowód osobisty, prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny auta. Zdarzają się sytuacje, że koszt wynajmu auta może przekroczyć budżet domowy i właśnie dlatego ST Rental daje możliwość wynająć bezgotówkowo auto zastępcze z OC sprawcy.
W celu wynajęcia auta z OC sprawy potrzebne będą nazwa firmy ubezpieczeniowej firmy, numer szkody, skan oświadczenia o kolizji lub (na miejscu wypadku była policja) numer rejestracyjny i numer polisy sprawcy oraz skan dowodu rejestracyjnego auta poszkodowanego (jeśli dowód uszkodzonego auta zatrzymała policja) lub skan dokumentu potwierdzającego jego zatrzymanie.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800