Katalog firm

Sowa

Jeśli zastanawiają się Państwo nad dociepleniem budynku w sposób jak najbardziej ekologiczny, zapraszamy na stronę. Sowa to firma, która na terenie Łodzi i okolic oferuje szeroki wybór produktów i usług z zakresu instalacji dla domu i i firmy. Wykonujemy systemy wentylacji, ogrzewania, docieplanie budynków metodą wdmuchiwania i nie tylko.

Systemy wentylacji

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, posiadamy ogromną wiedzę, która pozwala nam świadczyć usługi na bardzo wysokim poziomie. Głównym obszarem naszej działalności jest wentylacja Łódź, montaż instalacji ogrzewania grzejnikowego, podłogowego, rekuperacji, instalacji wodno-kanalizacyjnej.
Ponadto zajmujemy się również pompami ciepła oraz kolektorami słonecznymi, które są bardzo oszczędnym oraz ekologicznym rozwiązaniem. Współpracujemy z renomowanymi producentami, w swojej pracy stawiamy na precyzję, chcemy, aby zamontowana przez nas instalacja była bezawaryjna i oszczędna. Przykładamy dużą uwagę do dbania o środowisko naturalne, dlatego oferujemy Państwu rozwiązania nie tylko korzystne pod względem kosztów eksploatacji, ale również ochrony środowiska.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu, działamy na terenie Łodzi oraz okolic. Można się z nami kontaktować telefonicznie lub za pośrednictwem e-maila, doradzimy, pomożemy podjąć korzystną decyzję, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233


Podobne firmy

Elektro Klima

Jeśli szukasz nowoczesnych rozwiązań, które usprawnią korzystanie z budynku firmy, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Elektro Klima. To właśnie tutaj znajdziesz między innymi odkurzacze ce...