Katalog firm

Kategorie


Sowa

Jeśli zastanawiają się Państwo nad dociepleniem budynku w sposób jak najbardziej ekologiczny, zapraszamy na stronę. Sowa to firma, która na terenie Łodzi i okolic oferuje szeroki wybór produktów i usług z zakresu instalacji dla domu i i firmy. Wykonujemy systemy wentylacji, ogrzewania, docieplanie budynków metodą wdmuchiwania i nie tylko.

Montaż klimatyzacji

Jeśli chcesz zlecić montaż klimatyzacji firmie z Łodzi to bez trudu znajdziesz firmę wykonującą tego rodzaju zlecenia. Zależy Ci nie tylko na profesjonalnym montażu, ale także na projekcie dopasowanym do Twoich potrzeb i obsłudze serwisowej? Odwiedź stronę http://www.eko-sowa.pl/produkty-i-uslugi/klimatyzacja/ i zapoznaj się z ofertą.
Eko-Sowa od 11 lat wykonuje różnego rodzaju instalacje dla klientów indywidualnych, deweloperów i firm z województwa łódzkiego. Oprócz klimatyzacji proponuje systemy wentylacyjne i grzewcze, instalacje wodno-kanalizacyjne, docieplenia poddaszy i wiele więcej. Dysponuje szeroką ofertą nowoczesnych i ekologicznych produktów, takich jak rekuperatory, pompy ciepła czy odkurzacze centralne.
Klienci zainteresowani klimatyzacją mogą liczyć zarówno na indywidualny projekt, jak i na dostosowanie i założenie systemu. Firma zapewnia fachowe doradztwo i pomoc w wyborze odpowiedniego rozwiązania. Wyróżnia ją profesjonalne podejście do wszystkich zleceń, a więc terminowość ich realizacji, rzetelność i miła obsługa.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233


Podobne firmy

Elektro Klima

Jeśli szukasz nowoczesnych rozwiązań, które usprawnią korzystanie z budynku firmy, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Elektro Klima. To właśnie tutaj znajdziesz między innymi odkurzacze ce...