Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Uległeś kolizji na drodze, a Twoje auto nie nadaje się do dalszej jazdy? Skontaktuj się z naszą firmą SOS Krzysztof Wojciechowski - szybko i sprawnie odholujemy Państwa pojazd do wybranej stracji naprawy pojazdów. Niezależnie od pojazdu jakim się poruszasz - osobowy, TIR, autobus, posiadamy różnego rodzaju lawety.

Pomoc drogowa w Zgierzu

Interesuje Cię pomoc drogowa w Zgierzu i jego okolicach, która stanowi gwarancję różnego rodzaju pomocy? W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego, jak postawić na pomoc zapewnianą przez naszą pomoc drogową ze Strykowa (Stryków jest lokalizacją działalności, ale obszar działań obejmuje całe województwo łódzkie, w tym również łódzki odcinek autostrady A1 i A2).
Firma działa od 2005 roku i od samego początku cele są cały czas takie same. Należy przez to rozumieć dbałość o bezpieczeństwo i fachową pomoc. Skoro mowa o pomocy, dobrze powiedzieć, że działalność dysponuje specjalistycznym sprzętem pozwalającym na holowanie samochodów osobowych oraz dostawczych, jak i dużych pojazdów (autobus, TIR). Pomoc może dotyczyć wypadku, kolizji czy też awarii.
Warto także zaznaczyć, że firma ma świadomość, jak ważny jest czas. Tak więc klienci mają pewność nie tylko skutecznej pomocy, ale i szybkiego dotarcia na miejsce zdarzenia.
Chcesz wiedzieć więcej na temat funkcjonowania działalności? Czym prędzej zapoznaj się ze stroną internetową firmy http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/pomoc-drogowa-zgierz/.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673