Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Uległeś kolizji na drodze, a Twoje auto nie nadaje się do dalszej jazdy? Skontaktuj się z naszą firmą SOS Krzysztof Wojciechowski - szybko i sprawnie odholujemy Państwa pojazd do wybranej stracji naprawy pojazdów. Niezależnie od pojazdu jakim się poruszasz - osobowy, TIR, autobus, posiadamy różnego rodzaju lawety.

Pomoc drogowa w Łowiczu

Zastanawiasz się nad tym, jaka pomoc drogowa Łowicz może być określona jako gwarancja jakości? Najlepszą odpowiedzią na to pytanie jest zapoznanie się z ofertą, jaką ma nasza pomoc drogowa ze Strykowa. Mowa o pomocy drogowej, która działa na terenie całego województwa łódzkiego (w tym również łódzkiego odcinka autostrady A1 i A2).
Jeśli chodzi o jakość świadczonej pomocy, najlepiej zacząć od tego, iż początek funkcjonowania działalności miał miejsce w 2005 roku. Poza tym dobrze też podkreślić, iż od początku funkcjonowania cele były takie same: dbałość o bezpieczeństwo klienta oraz zapewnienie fachowego wsparcia w przypadku awarii czy kolizji.
Koniecznie trzeba także wspomnieć o tym, iż firmie zależy na tym, aby oferta była coraz lepsza. W związku z tym dochodzi do inwestycji w nowoczesny sprzęt (można powiedzieć, że inwestycje są zasługą rosnącej popularności). Klienci mogą liczyć na pomoc przez całą dobę bez względu na dzień tygodnia.
W razie jakichś wątpliwości/pytań, zapoznaj się ze stroną działalności.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673