Katalog firm

Kategorie


SOS Krzysztof Wojciechowski

Uległeś kolizji na drodze, a Twoje auto nie nadaje się do dalszej jazdy? Skontaktuj się z naszą firmą SOS Krzysztof Wojciechowski - szybko i sprawnie odholujemy Państwa pojazd do wybranej stracji naprawy pojazdów. Niezależnie od pojazdu jakim się poruszasz - osobowy, TIR, autobus, posiadamy różnego rodzaju lawety.

Pomoc drogowa w Kutnie

Nasza bezpieczna i fachowa pomoc drogowa Kutno to gwarancja skuteczności. Poza tym wszyscy pracownicy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że klientom zależy również na czasie, także zawsze zapewniane jest też szybkie dotarcie na miejsce zdarzenia. Niewątpliwie warte podkreślenia jest też to, że początek funkcjonowania działalności miał miejsce w 2005 roku. Można powiedzieć o naprawdę sporym doświadczeniu.
Jeśli jednak wydaje Ci się, że spore doświadczenie jest równoznaczne z brakiem rozwoju, popełniasz błąd. Nieustannie czynione są starania, które pozwolą gwarantować pomoc jeszcze wyższej jakości. Warto podkreślić stałe inwestycje w nowoczesny sprzęt (w ten sposób pomoc zapewniana jest nie tylko tym, którzy mają problem z samochodem osobowym).
Firma jest do dyspozycji klientów o każdej porze. W końcu problemy na drodze mogą zdarzyć się dosłownie zawsze.
Cały czas jest coś, co budzi Twoje wątpliwości? W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego, jak zapoznać się ze stroną działalności. Po zapoznaniu się z nią wszystko powinno być jasne.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673