Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Uległeś kolizji na drodze, a Twoje auto nie nadaje się do dalszej jazdy? Skontaktuj się z naszą firmą SOS Krzysztof Wojciechowski - szybko i sprawnie odholujemy Państwa pojazd do wybranej stracji naprawy pojazdów. Niezależnie od pojazdu jakim się poruszasz - osobowy, TIR, autobus, posiadamy różnego rodzaju lawety.

Pomoc drogowa w Brzezinach

Pomoc drogowa Brzeziny to firma oferująca kompleksowe usługi z zakresu profesjonalnej pomocy drogowej. Swoim działaniem obejmujemy właściwie całe województwo łódzkie, w tym również łódzki odcinek autostrady A1 i A2. Pomoc drogowa Brzeziny to firma zapewniająca pomoc i fachowe wsparcie w przypadku awarii samochodu czy też kolizji drogowej.
Szybko i sprawnie dojeżdżamy na miejsce zdarzenia i służymy wszelką pomocą. Dysponujemy odpowiednim sprzętem, dzięki któremu możemy pomóc zarówno właścicielom samochodów osobowych, jak i pojazdów dostawczych, tirów i autobusów. Holujemy unieruchomione samochody, wykonujemy drobne naprawy na drodze, a także wymieniamy opony czy dowozimy paliwo. Zależy nam na zadowoleniu i satysfakcji wszystkich Klientów, dlatego nieustannie pracujemy nad poszerzaniem swojej oferty oraz nad jakością świadczonych usług. Jesteśmy dostępni przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.
Szczegółowe informacje na temat naszych usług znajdą Państwo na stronie www.pomocdrogowa-a1-a2.pl. Zapraszamy w razie potrzeby.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673