Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Uległeś kolizji na drodze, a Twoje auto nie nadaje się do dalszej jazdy? Skontaktuj się z naszą firmą SOS Krzysztof Wojciechowski - szybko i sprawnie odholujemy Państwa pojazd do wybranej stracji naprawy pojazdów. Niezależnie od pojazdu jakim się poruszasz - osobowy, TIR, autobus, posiadamy różnego rodzaju lawety.

Pomoc drogowa na autostradzie A2

Jeżeli interesuje Cię zaufana pomoc drogowa na autostradzie A2, nasza pomoc drogowa ze Strykowa jest firmą, której szukasz. Można rzec, że działalność jest połączeniem jakości i doświadczenia (od 13 lat na rynku).
Warto także podkreślić, że poza zapewnianiem najwyższej jakości, klienci mogą liczyć na wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom. Wystarczy powiedzieć, że firma dysponuje specjalistycznym sprzętem do holowania samochodów osobowych, dostawczych, jak i dużych pojazdów (autobus TIR).
Ludzie, którzy pracują na sukces działalności doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak cenny jest czas klienta. W związku z tym bez względu na okoliczności zapewniane jest szybkie dotarcie na miejsce zdarzenia i usunięcie awarii. To dobry moment, aby powiedzieć też, że firma funkcjonuje każdego dnia i to przez całą dobę.
Jest jeszcze coś, co budzi Twoje wątpliwości? Jeżeli tak, zapoznaj się ze stroną internetową działalności http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/. Gdyby na stronie również nie było interesujących informacji, skorzystaj z danych kontaktowych.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673