Katalog firm

Kategorie


Ocular Canada oddział Gdańsk

Ocular Canada zaprasza Państwa do swoich salonów. Jeżeli potrzebujecie soczewek albo okularów bardzo dobrej jakości, musicie przyjść do naszego salonu. Od długiego czasu świadczymy już dla Państwa usługi okulistyczne. Zapraszamy Was do naszych salonów, gdzie czeka na Was wykwalifikowana obsługa.

Soczewki

Usługa ocularcanada.pl to narzędzie, które pozwala na zapoznanie się z ofertą i skorzystanie z usług świetnie wyszkolonych optyków pracujących w salonie optycznym Ocular Canada. W asortymencie towarów przedstawianym na stronie znajdują się oprawki do okularów, soczewki Gdańsk, szkła kontaktowe oraz akcesoria służące do prawidłowego użytkowania i konserwacji urządzeń optycznych. Wszystkie towary proponowane na stronie ocularcanada.pl spełniają normy i zasady, według których produkowany jest sprzęt medyczny.
Fakt ten gwarantuje lista dostawców, wśród których znajdują się firmy mające renomę na rynku międzynarodowym. Kolejną unikatową cechą wyrobów salonu Ocular Canada jest ich spersonalizowanie. Na klientów oczekuje sztab stylistów, którzy za darmo podejmą się wyboru odpowiedniego kształtu i koloru oprawek. Praktyka ta sprawia, że Ocular Canada tworzy całkowicie unikatowe szkła, które są często doceniane przez projektantów mody z całej Europy. Jednakże największą korzyścią wynikającą z takich działań jest uśmiech wszystkich klientów wychodzących z salonu z nową parą okularów.

Kontakt

Ulica: Obrońców Wybrzeża 1

Kod: 80-398

Miejscowość: Gdańsk

http://ocularcanada.pl/

E-mail: oculargdansk@o2.pl

Tel.: 58 761-48-85


Podobne firmy

Optyk Grabowscy

Salon optyczny Grabowscy zaprasza do skorzystania z usług profesjonalnych optometrystów. U nas możecie zrobić badanie wzroku oraz zakupić oprawy korekcyjne, szkła progresywne, soczewki kontaktowe. Sko...