Katalog firm

Saunaland

Saunaland to ceniony na rynku producent saun i łaźni parowych. W swojej ofercie posiadamy również między innymi piece i sterowniki do sauny, a także balie oraz wanny drewniane. Oferujemy wyłącznie najbardziej prestiżowe, funkcjonalne sauny najlepszej jakości, co potwierdza wiele atestów i zaświadczeń, które zdobyła nasza firma.

Sauny

Firma Saunaland zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju saun na terenie Warszawy oraz najbliższych okolic. W ofercie znaleźć można różnorakie sauny, które projektowane są przez najlepszych inżynierów. Zgodnie z takim projektem następuje etap budowy sauny w domu klienta, ale też w hotelach, na basenach, itd. Zdecydować można się na różnorodne sauny Warszawa, takie jak: łaźnie parowe, sauny Infrared i wiele innych. Dodatkowo można też zamówić najwyższej klasy piece do sauny, o mocy odpowiadającej potrzebom klienta.
Pracownicy firmowi zajmą się montażem wybranej przez klienta sauny w sposób profesjonalny i bardzo szybki. Zamontowane zostaną w nich także niezbędne sterowniki, dzięki czemu domownicy nie będą mieli problemów z tym, aby własnoręcznie obsługiwać saunę, gdy będą chcieli się w niej zrelaksować po bardzo ciężkim dniu. Polecane zainteresowanym są zwłaszcza sauny na podczerwień, dzięki którym można pozbyć się cellulitu, ale też zadbać o piękną cerę, która będzie pozbawiona niedoskonałości.

Kontakt

Ulica: Grażyny 4E

Kod: 93-309

Miejscowość: Łódź

http://www.saunaland.pl/

E-mail: saunaland@post.pl

Tel.: 607-358-022


Podobne firmy

Mal-Wod

Jeśli szukają Państwo doświadczonego wykonawcy, w celu zlecenia monitoringu kanalizacji, zachęcamy do wizyty na stronie. Firma Mal-Wod dysponuje zarówno doświadczeniem, jak i profesjonalnym sprzętem....