Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Uległeś kolizji na drodze, a Twoje auto nie nadaje się do dalszej jazdy? Skontaktuj się z naszą firmą SOS Krzysztof Wojciechowski - szybko i sprawnie odholujemy Państwa pojazd do wybranej stracji naprawy pojazdów. Niezależnie od pojazdu jakim się poruszasz - osobowy, TIR, autobus, posiadamy różnego rodzaju lawety.

Pomoc drogowa Rzgów

Pomoc drogowa w Rzgowie, to jedna z kilkunastu filii jakie powstały na terenie województwa łódzkiego. Rodzima firma oferującą pomoc drogową w tym województwie, mieści się w Strykowie i powstała w 2005r. Pomoc drogowa Rzgów oferuje pomoc kierowcom na dwóch odcinkach autostrad A1 i A2 biegnących przez województwo Łódzkie, kierowcom na terenie całego województwa Łódzkiego, a także kierowcom rodzimego miasta.
W zakres pomocy oferowanej kierowcom poza możliwością holowania auta, jest także możliwość naprawy usterki samochodu na miejscu, a także wymiana koła na drodze. W przypadku, gdy któremuś z kierowców zabraknie paliwa, firma zajmuje się także dowozem w wyznaczone miejsce. Pomoc skierowana jest do kierowców poruszających się samochodami osobowymi, dostawczymi i ciężarowymi.
Pomoc drogowa działa przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, łącznie z dniami świątecznymi. Dostępność pomocy i kadra wyspecjalizowanych pracowników daje kierowcom poczucie bezpieczeństwa i minimalny stres w przypadku kolizji, bądź awarii.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673