Katalog firm

Petmar

Wasze dachy to nasza specjalność od wielu lat. Zapraszamy do naszej galerii gdzie zobaczysz próbkę wykonanych przez nas zleceń. Naszym atutem są profesjonaliści, zarówno doradcy, którzy pomogą w wyborze materiałów jak i wykonawcy, którzy fachowo zrealizują Twój projekt. Zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą już dziś.

Usługi dekarskie

Planujesz remont lub budowę dachu? Wiedz zatem, iż firma PETMAR chce ci nie tylko pomóc, lecz zaoferować pełne wsparcie w wyborze odpowiednich systemów rynnowych, okien lub materiałów niezbędnych do tego by stworzyć dachy w Lublinie w najbardziej optymalny dla nich sposób.
Pewnie, że jest to nie tylko dobre rozwiązanie w przypadku gdy poszukujemy niezbędnych do budowy materiałów wykończeniowych, lecz przede wszystkim wsparcie które pomoże nam stworzyć dachy Lublin doskonałe pod względem właściwości, eksploatacji i innych walorów użytkowych. Właśnie wspomniana firma działa nieprzerwanie na rynku już od wielu lat, starając się nie tylko wspierać swoich potencjalnych klientów lecz doradzać jakie dachy w Lublinie spełnią nijako ich oczekiwania, oraz co najważniejsze z czego powinny się składać.
Dach to ważny element każdego obiektu, budynku czy naszego domu, z tego też powodu należy zwrócić szczególną na niego uwagę, zwłaszcza w kontekście jego trwałego oraz solidnego wykonania, zgodnie z ich ewentualnym co za tym idzie przeznaczeniem.

Kontakt

Ulica: Al. Kraśnicka 158 A

Kod: 21-030

Miejscowość: Lublin

http://www.petmardachy.pl/

E-mail: petmar@op.pl

Tel.: 504-168-332


Podobne firmy

Ekspres-Dach

Pozwól niech prawdziwi fachowcy zajmą się twoim dachem, mowa tutaj o firmie Expres Dach jaka chce ci zaoferował pełne i niezbędne wsparcie. Oczywiście posiada ona ogromne doświadczenie w świadczeniu u...