Katalog firm

Kategorie


Petmar

Wasze dachy to nasza specjalność od wielu lat. Zapraszamy do naszej galerii gdzie zobaczysz próbkę wykonanych przez nas zleceń. Naszym atutem są profesjonaliści, zarówno doradcy, którzy pomogą w wyborze materiałów jak i wykonawcy, którzy fachowo zrealizują Twój projekt. Zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą już dziś.

Usługi dekarskie

Planujesz remont lub budowę dachu? Wiedz zatem, iż firma PETMAR chce ci nie tylko pomóc, lecz zaoferować pełne wsparcie w wyborze odpowiednich systemów rynnowych, okien lub materiałów niezbędnych do tego by stworzyć dachy w Lublinie w najbardziej optymalny dla nich sposób.
Pewnie, że jest to nie tylko dobre rozwiązanie w przypadku gdy poszukujemy niezbędnych do budowy materiałów wykończeniowych, lecz przede wszystkim wsparcie które pomoże nam stworzyć dachy Lublin doskonałe pod względem właściwości, eksploatacji i innych walorów użytkowych. Właśnie wspomniana firma działa nieprzerwanie na rynku już od wielu lat, starając się nie tylko wspierać swoich potencjalnych klientów lecz doradzać jakie dachy w Lublinie spełnią nijako ich oczekiwania, oraz co najważniejsze z czego powinny się składać.
Dach to ważny element każdego obiektu, budynku czy naszego domu, z tego też powodu należy zwrócić szczególną na niego uwagę, zwłaszcza w kontekście jego trwałego oraz solidnego wykonania, zgodnie z ich ewentualnym co za tym idzie przeznaczeniem.

Kontakt

Ulica: Al. Kraśnicka 158 A

Kod: 21-030

Miejscowość: Lublin

http://www.petmardachy.pl/

E-mail: petmar@op.pl

Tel.: 504-168-332


Podobne firmy

Ekspres-Dach

Pozwól niech prawdziwi fachowcy zajmą się twoim dachem, mowa tutaj o firmie Expres Dach jaka chce ci zaoferował pełne i niezbędne wsparcie. Oczywiście posiada ona ogromne doświadczenie w świadczeniu u...