Katalog firm

Kategorie


Orthovision

Klinika Orthovision to miejsce, gdzie możecie zapisać się na kompleksową wizytę stomatologiczną. Zapraszamy Was do specjalistów, którzy oferują pełną diagnostykę, profilaktykę oraz nowoczesne metody leczenia, dzięki którym będziecie zawsze mogli cieszyć się białymi, zdrowymi zębami. Warto zaufać naszym lekarzom.

Chirurgia stomatologiczna

Dobry chirurg stomatologiczny to specjalista, do którego na pewno warto jest mieć numer telefonu. Niezwykle trudna dziedzina, jaką jest chirurgia stomatologiczna Warszawa Śródmieście to bowiem bardzo trudna dziedzina i tylko najbardziej utalentowani stomatologowie decydują się na tę specjalizację.
W Warszawie jednym z gabinetów, które specjalizują się w chirurgii stomatologicznej jest OrthoVision. Gabinet ten posiada wyjątkowo szeroki wachlarz świadczonych usług. Pracują tam bowiem nie tylko stomatologowie związanie ze standardową stomatologią prewencyjną, ale także ortodonci, chirurdzy stomatologiczni, jak i osoby specjalizujące się w protetyce i stomatologii estetycznej.
Pomimo dużego zainteresowania, OrthoVision utrzymuje bardzo przystępne stawki za wszystkie świadczone zabiegi. Zapewnia to satysfakcję pacjentów, którzy z chęcią polecają to miejsce wszystkim swoim znajomym i rodzinie. Wolne terminy są jednak zawsze dostępne, zwłaszcza dla osób, które potrzebują szybkiej pomocy stomatologicznej. Zatem OrthoVision to najlepszy gabinet ortodontyczno-stomatologiczny w Warszawie.

Kontakt

Ulica: Wyszyńskiego 5

Kod: 01-015

Miejscowość: Warszawa

https://www.orthovision.pl/

E-mail: stomatologia@orthovision.pl

Tel.: 514247364