Katalog firm

Taneczne Pasje

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Taneczne Pasje, gdzie będziecie Państwo mogli zakupić odzież taneczną, a także akcesoria niezbędne przy próbach tańca. Nasze produkty można nabyć poprzez sklep internetowy. W przypadku pytań, chętnie pomożemy Państwu w wyborze.

Obuwie taneczne

Poszukując tak ważnego elementu jak strój do tańca warto odwiedzić stronę http;//tanecznepasje.pl. Znaleźć tu można wszystko to co jest potrzebne dla profesjonalnych, jak i amatorskich tancerzy w celu poprawy ich wizerunku na parkiecie. Po pierwsze więc omawiana witryna proponuje tkaniny, z których można wykonać stroje.
Tu znajdzie się zarówno tkaniny cekinowe, jak lycry, koronki i siatki, różnego typu frędzle, taśmy, gipiury. Co ciekawe - nie posiadając pewności co do materiału można na stronie zamówić darmowe ich próbki, by dopasować je do swoich preferencji. Kolejną grupę produktów zamieszczonych na stronie stanowią stroje taneczne, do gimnastyki lub też odzież treningową - w różnych cenach, rodzajach i do różnych celów. Inne typy artykułów stanowi obuwie do tańca - a więc przeróżne napalcówki i baletki, jak też i bardziej eleganckie obuwie jazzowe.
Oprócz wyżej wymienionych na stronie znaleźć można także wszelkiego rodzaju dodatki do stroju, a więc na przykład rękawiczki, maski czy też wachlarze.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://tanecznepasje.pl/

E-mail: biuro@tanecznepasje.pl

Tel.: 533-388-799


Podobne firmy

Medibut

Medibut to krajowy producent obuwia zawodowego profilaktycznego oraz drewniaków. Nasza oferta obejmuje różnorodne wzory skierowane dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Wszystkie produkty spełniają stosow...