Katalog firm

Nutura

Jeśli dbasz o siebie i chętnie kupujesz zdrową żywność, odwiedź sklep online Nutura. Kupisz tu w pełni naturalne masło z migdałów, batony orzechowo- owocowe i wiele więcej. Na szeroką ofertę zdrowych i smacznych produktów składają się też masła orzechowe w wielu smakach, w tym z dodatkami takimi jak chili czy rodzynki.

Zdrowe masło orzechowe

Nie powinno stanowić zaskoczenia, iż coraz częściej wprowadzamy do naszego menu takie produkty jak masło orzechowe, co za tym idzie jego spożycie zyskuje na zastosowaniu. Oczywiście odpowiednio zdrowe masło orzechowe, to nie tylko smaczne rozwiązanie lecz przede wszystkim adekwatne pod względem właściwości oraz składu.
W końcu bądź co bądź zdrowe masło orzechowe, bazujące na orzechach nerkowca czy włoskich, sprawią iż do naszego organizmu zostanie dostarczona optymalna dawka białka, tłuszczy oraz niektórych witamin. Dlatego w ofercie naszego sklepu, znajdą państwo nie tylko oryginalne ale najbardziej optymalne produkty, dostosowane pod względem przeznaczenia i wykorzystania do państwa potrzeb.
Pewnie, że nasze masło orzechowe to alternatywa i opcja z jakiej warto skorzystać, tym samym produkt w pełni wartościowy oraz warto swojej ceny, niejednokrotnie nie zawierający cukru ani tym bardziej soli, wykonany na bazie odpowiedniego gatunku orzechów, co jeszcze bardziej sprzyja jego spożywaniu.

Kontakt

Ulica: Roślinna 7

Kod: 91-502

Miejscowość: Łódź

https://nutura.pl/

E-mail: biuro@nutura.pl

Tel.: 533-562-900


Podobne firmy

Jawo

Firma Jawo poszukuje partnerów biznesowych do dystrybucji naszych markowych dań gotowych. W naszej ofercie znajdą Państwo ogromny wybór dań, które cieszą się powodzeniem wśród Klientów. Oferujemy przy...