Katalog firm

Nutura

Jeśli dbasz o siebie i chętnie kupujesz zdrową żywność, odwiedź sklep online Nutura. Kupisz tu w pełni naturalne masło z migdałów, batony orzechowo- owocowe i wiele więcej. Na szeroką ofertę zdrowych i smacznych produktów składają się też masła orzechowe w wielu smakach, w tym z dodatkami takimi jak chili czy rodzynki.

Masło z orzechów włoskich

Zamień dżem czy jakikolwiek krem czekoladowy, na coś dużo bardziej wartościowe gdy idzie o większość wartości odżywczych, jakie są przydatne w aspekcie działania naszego organizmu. Idealnym rozwiązaniem jest tutaj masło z orzechów laskowych, o którym zapewne słyszało większość z nas lecz z pewnych co do tego powodów, nie mieliśmy jeszcze okazji zastosować go gdy idzie o dodatek wielu potraw, przekąsek i dań.
Masło z orzechów włoskich może być zupełnie wolne od cukru czy soli, a nawet być bardzo bogatym oraz atrakcyjnym źródłem pozyskania wapnia, magnezu, żelaza, potasu, białka czy witamin. Oczywiście to właśnie z tego powodu masło z orzechów włoskich polecane jest wszystkim osobom, jakie w rozważny i odpowiedzialny sposób podchodzą do tematu prawidłowego oraz zdrowego odżywiania.
Dodatkowo bazują wyłącznie na wartościowych produktach spożywczych, do których masło orzechowe należy co zrozumiałe zaliczyć a nawet ocenić jako coś przydatnego w kontekście jakiejkolwiek diety czy ustalaniu składników które znajdą zastosowanie w naszej codziennej kuchni.

Kontakt

Ulica: Roślinna 7

Kod: 91-502

Miejscowość: Łódź

https://nutura.pl/

E-mail: biuro@nutura.pl

Tel.: 533-562-900


Podobne firmy

Jawo

Firma Jawo poszukuje partnerów biznesowych do dystrybucji naszych markowych dań gotowych. W naszej ofercie znajdą Państwo ogromny wybór dań, które cieszą się powodzeniem wśród Klientów. Oferujemy przy...