Katalog firm

Kategorie


Nowa Książka

Nowa Książka to hurtownia, która poleca Wam najróżniejsze książki. Polecamy Wam szczególnie nasze pozycje specjalistyczne, które przydają się podczas nauki na psychologii, na prawie lub też na innych kierunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą całościową ofertą. Mamy nadzieje, że znajdziecie u nas coś interesującego.

Podręczniki akademickie

Nasza firma księgarsko-handlowa powstała, aby zapewnić kupującym szeroki asortyment książkowy. Proponujemy beletrystykę, poradniki, książki z różnych dziedzin oraz podręczniki akademickie. Aby sprawić, żeby książki były jeszcze dostępniejsze cenowo, proponujemy naszym klientom korzystne rabaty, Dotyczy to zarówno osób prywatnych, jak i np. bibliotek.
Zdajemy sobie sprawę, że rynek podręczników akademickich jest dosyć specyficzny. Same książki wspierające studentów w nauce bywają bardzo drogie i często trudno je dostać. Problem ten dotyka nie tylko osoby prywatnie zainteresowanych ich kupnem, ale i biblioteki, które mają dość ograniczony budżet na zakup nowych tytułów.
Naszą ideą jest ułatwienie zakupów tego typu książek. Staramy się wciąż wzbogacać i uaktualniać nasz asortyment. Dzisiaj nowości wydawnicze cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Jednym z naszych zadań, jest ułatwienie dostępu do nich wszystkim, niezależnie od zasobności portfela. Dużo tytułów w jednym miejscu - to własnie my.

Kontakt

Ulica: Romanowska 55F

Kod: 91-174

Miejscowość: Łódź

http://www.hurtownianowaksiazka.pl/

E-mail: biuro@hurtownianowaksiazka.pl

Tel.: 42 611-10-80