Katalog firm

Kategorie


Natur House

Zbilansowana dieta powinna być obecna w życiu każdego człowieka. To ona stoi u podstaw naszego zdrowia i pięknej, szczupłej sylwetki. Jeżeli szukacie osób, które pomogą Wam opracować taką dietę, to znajdziecie ich w Naturhouse. Dzięki nam znajdziecie się pod opieka specjalisty, który będzie kontrolował Wasze postępy.

Plany dietetyczne

Centrum Dietetyczne Naturhouse w Łodzi zaprasza do skorzystania ze swojej atrakcyjnej oferty wszystkich mieszkańców miasta. Nadwaga oraz otyłość to dwie najpopularniejsze choroby, które w dzisiejszych czasach bardzo mocno trapią polskie oraz światowe społeczeństwo. Przyczynia się do tego tryb życia, który powoduje, że żyjemy w biegu, jemy byle co i byle jak.
Po pracy, zmęczeni nie mamy już sił i ochoty na nic, a co tu dopiero mówić o aktywności fizycznej. Jeżeli jednak macie już dość takiego stylu życia, chcecie powiedzieć stop swojej nadwadze, to nasz dietetyk Łódź zaprasza na konsultację. Warto przyjść na takie spotkanie, dzięki czemu uświadomicie sobie, co do tej pory źle robiliście, co powinniście wykluczyć ze swojego życia, a co powinno stać się podstawą Waszego menu.
Przekonajcie się, że odpowiednia opieka, silna wola oraz dobrze dobrana dieta spowodują spadek wagi ciała. Już niedługo będziecie mogli cieszyć się zupełnie nowym ja, jeżeli tylko przejdziecie pod opiekę najlepszych dietetyków.

Kontakt

Ulica: Wujaka 5

Kod: 92-551

Miejscowość: Łódź

https://naturhouse-polska.pl/

E-mail: lodz.widzew@naturhouse-polska.com

Tel.: 42 678-90-33