Katalog firm

Autolis

Nie posiadasz samochodu a jest Ci niezbędny? Jesteśmy idealnym rozwiązaniem Twojego problemu. U nas przy minimum formalności wypożyczysz auto, i to takie o jakim zawsze marzyłeś. A może chcesz kupić samochód i nie umiesz się zdecydować? Wypożycz auto u nas, do wyboru wiele modeli, sprawdzisz czego potrzebujesz i co najlepiej do ciebie pasuje. Nie zwlekaj, wypróbuj już dziś.

Najem auta

Szukasz sprawdzonej i pewnej wypożyczalni samochodów? Zapraszamy więc, byś sprawdził naszą ofertę. Dlaczego? Nasza wypożyczalnia aut Gdańsk to bardzo konkurencyjne ceny, jasne warunki wynajmu i niezwykle szeroka gama pojazdów. Znajdziesz w niej małe samochody, idealne do zatłoczonego miasta, jak Peugeot 107 i Toyota Yaris, kompaktowe jak Ford Fiesta czy Opel Astra, oraz przestronne i eleganckie jak Ford Mondeo czy Skoda Octavia.
Potrzebujesz czegoś jeszcze większego? To żaden problem. Wybierz rodzinnego Opla Zafirę, w którym komfortowo podróżować będzie cała Twoja rodzina czy grupa znajomych. A wszystko to za, jak już wspomnieliśmy, naprawdę atrakcyjne ceny. U nas doba wynajmu samochodu kosztuje bowiem już od 70 złotych. Nic zatem dziwnego, że z naszych usług chętnie korzysta tak wielu klientów. Wybierając nas, stawiają na stuprocentowych profesjonalistów.
Ludzi, którzy doskonale znają się zarówno na samochodach, jak i na potrzebach swoich klientów. Zresztą przekonaj się o tym sam. Skontaktuj się z nami już dziś!

Kontakt

Ulica: Juliusza Słowackiego 186

Kod: 80-001

Miejscowość: Gdańsk

http://www.autolis.com.pl/

E-mail: autolis@wp.pl

Tel.: 602-250-220