Katalog firm

Kategorie


Megi

Każdy, kto choć raz nabył skarpety firmy Megi, za każdym razem po nie sięga. Nic dziwnego - produkty tej firmy wykonane są z najwyższej jakości półproduktów, posiadają płaski szew i doskonale utrzymują się na stopie. Można je nabyć w przystępnej cenie w internetowym sklepie firmowym.

Skarpetki męskie

Przygotowaliśmy dla Panów szeroki wybór w zakresie skarpet męskich. W naszej ofercie interesujące wzornictwo, a także rozmaite kroje, dopasowane do różnego rodzaju odzieży oraz preferowanego stylu życia. Liczy się dla nas to, aby każdy Pan mógł znaleźć dla siebie wysokiej jakości skarpety męskie, pasujące na każdą okazję oraz dostosowane do warunków pogodowych. Stawiamy na wygodę, wytrzymałość i wysoką jakość wykonania.
Komfort ich użytkowania warunkowany jest przez dobór najlepszych materiałów (bawełna z elastanem) oraz użycie płaskiego, miękkiego szwu. Skarpety nie posiadają ściągaczy, zatem nie uciskają i delikatnie przylegają do stóp, gwarantując wygodę noszenia. Zachęcająca jest przystępna cena w stosunku do wysokiej jakości. Każdy mężczyzna powinien w swojej garderobie posiadać skarpety w różnych krojach, przeznaczone do wykonywania różnych aktywności. Skarpety sportowe, zazwyczaj stopki idealnie pasują do sportowych butów, z kolei skarpety za kostki to idealne rozwiązanie dla garniturów.

Kontakt

Ulica: Skautów Łódzkich 38

Kod: 92-640

Miejscowość: Łódź

http://skarpety-megi.pl/

E-mail: megi@skarpety-megi.pl

Tel.: 602-231-867


Podobne firmy

M-Max

Wygoda podczas spania jest bardzo ważna. Dlatego warto zwrócić uwagę na to, w czym śpimy i z jakiego materiału jest to uszyte. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu M-max, który w swojej ofercie...