Katalog firm

Medibut

Medibut to krajowy producent obuwia zawodowego profilaktycznego oraz drewniaków. Nasza oferta obejmuje różnorodne wzory skierowane dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Wszystkie produkty spełniają stosowne normy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną.

Buty zdrowotne

Zapraszamy Was do zakupu atestowanych butów profilaktycznych. Dzięki naszym butom Wasze nogi i stopy będą zdrowe. Nie będziecie musieli bać się obrzęków wynikających ze zbyt stojącego trybu pracy. Firma Medibut działa już bardzo długo na rynku. Dzięki temu posiadamy duże doświadczenie.
Wiemy czego od nas oczekujecie i takie właśnie obuwie profilaktyczne dla Was produkujemy. Pielęgniarki, fryzjerki, lekarze, pracownicy zakładów przetwórstwa spożywczego - to u nas zaopatrzycie się w odpowiednie buty dla siebie. Dzięki nam będziecie nadal cieszyli się sprawnymi i silnymi nogami. W swojej bogatej ofercie posiadamy różne wzory i modele obuwia medycznego. Na pewno wybierzecie coś dla siebie i dla swoich współpracowników.
Zapraszamy do składania większej ilości zamówień. Nasze ceny są bardzo konkurencyjne w stosunku do innych firm. Wasze nogi będą Wam bardzo wdzięczne, że pomyśleliście o nich. Medibut to gwarancja dobrze wykonanych butów zdrowotnych i profilaktycznych. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie.

Kontakt

Ulica: Dąbrowskiego 45

Kod: 93-177

Miejscowość: Łódź

http://medibut.com.pl/

E-mail: medibut@medibut.com.pl

Tel.: 42 647-01-99