Katalog firm

Marzanna

Siedlisko Folkloru „Marzanna" to świetne miejsce na spotkania i biesiady z rodziną i przyjaciółmi, które okraszone będą muzyką kapel ludowych. Odbywają się tutaj także imprezy folklorystyczne. Siedlisko Folkloru „Marzanna" posiada komfortowo urządzoną bazę noclegową, a w restauracji hotelowej można smacznie zjeść dania kuchni staropolskiej.

Sala weselna

Wiele osób nie ma pomysłu na miejsce, w którym chcieliby przygotować swoje wesele, a tym samym znalezienie go w okolicach Lublina jest niekiedy nader trudnym zadaniem, nasz hotel w Lublinie zawsze stara się im pomóc. Oczywiście nie tylko w zakresie noclegu lecz przede wszystkim zachęcając aby to właśnie nasza sala weselna w Lublinie wzbudziła ich uwagę, poznali jej możliwości czy też zdecydowali się na skorzystanie z jakże atrakcyjnej w tym zakresie ofertą.
Pewnie, że zawsze dbamy o to aby sala weselna w Łodzi którą udostępniamy, była nie tylko miejscem udanego spotkania czy adekwatnego w tej sytuacji wydarzenia, lecz była najzwyczajniej dostosowana do tego celu. Jej wystrój, aranżacja a nawet jasno sprecyzowana stylistka sprawiają, iż sala weselna Lublin, którą państwu oferujemy, jest alternatywą i opcją którą warto rozważyć.
Pomagamy nie tylko w przygotowaniu wesela, ale zadbamy także o ewentualne menu czy nocleg dla wszystkich gości, zatem w jednym miejscu mogą państwo uzyskać wszystko to czego potrzebujecie.

Kontakt

Ulica: Krakowska 111

Kod: 24-222

Miejscowość: Niedrzwica Kościelna

http://www.marzanna.pl/

E-mail: info@marzanna.pl

Tel.: 81 511-69-20