Katalog firm

Marzanna

Siedlisko Folkloru „Marzanna" to świetne miejsce na spotkania i biesiady z rodziną i przyjaciółmi, które okraszone będą muzyką kapel ludowych. Odbywają się tutaj także imprezy folklorystyczne. Siedlisko Folkloru „Marzanna" posiada komfortowo urządzoną bazę noclegową, a w restauracji hotelowej można smacznie zjeść dania kuchni staropolskiej.

Pokoje hotelowe

Cenisz sobie wyjątkowy styl i atmosferę dawnej tradycji? Zapraszamy do Siedliska Folkloru Marzanna, gdzie z pewnością spędzisz niesamowite chwile. Hotel znajduje się w Niedrzwicy Kościelnej, niedaleko Lublina, jest świetną lokalizacją dla turystów szukających odpoczynku w trakcie długiej i wyczerpującej trasy.
Starannie zaprojektowane pokoje łączą w sobie folklor ze wszystkimi współczesnymi udogodnieniami. Jednak o wiele więcej jest w stanie zaproponować ten hotel Lublin to duże miasto i wiele młodych par decyduje się na ślub w tych okolicach. Właśnie dlatego Marzanna pozostawia do ich dyspozycji dużą salę weselną, idealnie przystosowaną do tego rodzaju imprez.
A jeżeli gościom marzą się wydarzenia kulturalne - na terenie obiektu często odbywają się ciekawe eventy folklorystyczne. Warto z nich korzystać, tym bardziej, że ceny noclegu są bardzo atrakcyjne i można korzystać z pysznych potraw działającego w hotelu lokalu gastronomicznego. Nie daj się dłużej kusić, wybierz się na klimatyczny odpoczynek!

Kontakt

Ulica: Krakowska 111

Kod: 24-222

Miejscowość: Niedrzwica Kościelna

http://www.marzanna.pl/

E-mail: info@marzanna.pl

Tel.: 81 511-69-20