Katalog firm

Mal-Wod

Jeśli szukają Państwo doświadczonego wykonawcy, w celu zlecenia monitoringu kanalizacji, zachęcamy do wizyty na stronie. Firma Mal-Wod dysponuje zarówno doświadczeniem, jak i profesjonalnym sprzętem. Ponadto oferujemy takie usługi, jak udrażnianie kanalizacji, naprawa i sprzedaż urządzeń oraz części zamiennych. Zapraszamy!

Kamery inspekcyjne

Jesteśmy obecni na rynku od 2003 roku jako firma specjalizująca się w naprawach, częściach zamiennych i urządzeń dla przedsiębiorstw komunalnych i wodno-kanalizacyjnych. Kamery inspekcyjne naszego producenta - Firmy KUMMERT, wiodącej na rynku systemów do inspekcji kanalizacji to tylko jeden z naszych produktów.
Za pomocą naszych wózków samojezdnych oraz kamer wpychanych dokonasz inspekcji rurociągów w zakresie średnic od DN40 do DN1500, a nasza oferta obejmuje również zestawy przenośne oraz zabudowane na samochodach (kamerowozy). Wspieramy również rodzimy przemysł oferując części do samochodów wodno-kanalizacyjnych oraz komunalnych - śmieciarek, zamiatarek, haków produkowanych w Polsce.
Oprócz dystrybucją zajmujemy się również naprawą układów hydraulicznych, elektrycznych i pneumatycznych w zabudowach samochodów wodociągowo-kanalizacyjnych, komunalnych i innych. Poza tym podejmujemy się remontów pomp: PWW, WOMA, URACA przystawek, kompresorów (pomp próżniowych).
Na wyżej wymienione usługi otrzymacie państwo gwarancję.

Kontakt

Ulica: Dobieszków 8JA

Kod: 95-010

Miejscowość: Stryków

http://www.mal-wod.pl/

E-mail: info@mal-wod.pl

Tel.: 502-145-995


Podobne firmy

Saunaland

Saunaland to ceniony na rynku producent saun i łaźni parowych. W swojej ofercie posiadamy również między innymi piece i sterowniki do sauny, a także balie oraz wanny drewniane. Oferujemy wyłącznie naj...