Katalog firm

Malaga

Country Club i Sala Bankietowa w jednym - Malaga zaprasza do Łodzi. U nas urządzicie niesamowitą zabawę do białego rana, na przestronnym parkiecie tanecznym. U nas zjecie smakowite, swojskie jedzenie, które zostanie przyrządzone przez największych specjalistów. Warto zaufać naszej obsłudze, która oferuje Wam wysoką jakość obsługi.

Organizacja imprez

Szukacie zaufanych ludzi, którzy zorganizują dla Was imprezy firmowe Łódź? Nie chcecie zatrudniać agencji eventowych, ponieważ wygeneruje to za duże koszty? To zapraszamy Was bezpośrednio do naszej firmy. Sala bankietowa Malaga bardzo chętnie urządzi dla Was niezapomnianą imprezę firmową. Mamy bardzo dużą i przestronną salę, gdzie na pewno wasi pracownicy będą się doskonale bawić. Zapewnimy Wam niesamowitego DJ'a lub zespół, który rozpali parkiet do czerwoności.
Tylko od Was zależy, czy zabawa będzie odbywała się na sali, czy też w plenerze pod namiotem. Nasz namiot dostępny jest dla Was przez cały rok, więc warto wykorzystać taka fantastyczną ofertę. Zapewniamy Wam również smakowite dania, które nasza miła obsługa będzie Wam podawała podczas zabawy.
Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, jeżeli chcecie dowiedzieć się szczegółów współpracy. Oprócz tego urządzamy również inne zabawy, w tym imprezy karnawałowe, wesela, komunie oraz inne. Malaga to bardzo fajna placówka na Wasze imprezy.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Karczma Bida w Lublinie

Kuchnia staropolska ma to do siebie, że każdy z nas znajdzie dla siebie ulubione danie. W karczmie Bida proponujemy Państwu niespotykane dania opracowane przez naszych najlepszych kucharzy. Zapraszamy...