Katalog firm

Malaga

Country Club i Sala Bankietowa w jednym - Malaga zaprasza do Łodzi. U nas urządzicie niesamowitą zabawę do białego rana, na przestronnym parkiecie tanecznym. U nas zjecie smakowite, swojskie jedzenie, które zostanie przyrządzone przez największych specjalistów. Warto zaufać naszej obsłudze, która oferuje Wam wysoką jakość obsługi.

Noclegi

Jeśli zamierzasz spędzić kilka dni w Łodzi i szukasz pensjonatu oferującego pokoje noclegowe w przystępnej cenie, zapoznaj się z ofertą na stronie. Malagasala to miejsce, które może zaproponować Ci przytulny i tani nocleg blisko Łodzi, w spokojnej okolicy. Dysponuje wygodnymi pokojami z łazienką, telewizorem i bezpłatnym dostępem do internetu.
Goście mogą korzystać z darmowego parkingu. Malagasala oprócz komfortowych noclegów oferuje Klientom znacznie więcej. Do pozostałych usług zaliczają się: organizacja imprez wraz z obsługą gastronomiczną, a także catering dla firm i rodzin na terenie Łodzi i okolic. Na weselu, komunii czy innym przyjęciu w okazałej sali bankietowej lub klimatyzowanym namiocie każdy z Gości poczuje się wyjątkowo.
Z kolei sala konferencyjna, wyposażona w niezbędny sprzęt, stanowi doskonałe miejsce na organizację warsztatów, konferencji czy szkoleń. Malagasala- tu czekają na Ciebie nie tylko komfortowe noclegi Łódź i okolice, zadzwoń i zapytaj o szczegóły. Dane kontaktowe znajdziesz na stronie.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Karczma Bida w Lublinie

Kuchnia staropolska ma to do siebie, że każdy z nas znajdzie dla siebie ulubione danie. W karczmie Bida proponujemy Państwu niespotykane dania opracowane przez naszych najlepszych kucharzy. Zapraszamy...